O firmie

image

Firma JUS-TECH świadczy usługi kosztorysowe w zakresie instalacji sanitarnych, ciepłowniczych, grzewczych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Działalność w zakresie kosztorysowania opieramy na wieloletniej praktyce, na ciągłej analizie rynku budowlanego i kontaktach z firmami wykonawczymi. Przeprowadzamy weryfikację dokumentacji projektowej oraz przetargowej.

Pomagamy oszacować koszt inwestycji na etapie koncepcji, wyceniamy roboty nietypowe i pomagamy w wyborze technologii robót korzystnej pod względem ekonomicznym. Firma JUS-TECH świadczy również usługi w zakresie nadzorów budowlanych robót sanitarnych.

Usługi

image

Nasza oferta skierowana jest do inwestorów państwowych i prywatnych, dużych i małych, do biur projektowych, wykonawców robót budowlanych i osób fizycznych.

Możliwości wymiany materiałów drogą elektroniczną umożliwiają współpracę z inwestorami i zleceniodawcami z całego kraju, bez konieczności osobistego kontaktu. Uzgodnione wcześniej materiały wystarczy przesłać nam drogą elektroniczną, a my odeślemy mailem gotowe opracowanie, w postaci pliku z rozszerzeniem .rds lub .ath. Na życzenie zamawiającego dostarczymy opracowanie na płycie CD lub w wersji drukowanej.